Pošlete odkaz na tuto stránku spolu s osobním doporučením někomu z vašich přátel.

Od (Vaše jméno)
E-mail 1 (Komu)
E-mail 2 (Komu)
E-mail 3 (Komu)
Váš vzkaz
 
 
 

Kontakt na E-Shop

E-mail:
info@pro-party.cz

TEL: 602 222 429

 

 

 

 

Fóliové balónky čísla a písmena 1m

 

 

 

 

 

 

Kde nás najdete:

 

Pobočka Praha 9

 

 

 
  

Pobočka Liberec 

 

 

Pobočka Plzeň

 

 

Pobočka Brno

 

 

Pobočka Olomouc

 

 

Pobočka Ostrava

 

 

Pobočka Hradec Králove

 

 

Doporučujeme Vám

 

Máša a medvěd

 

 

Trollové

 

 

Prasátko Peppa

 

 

Spongebob

 

 

Mimoni

 

 

Ledové Království

 

 

Avengers

 

 

 

Sofie První

 

 

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku

 

Celé instrukční klipy,

ZDE

 

 

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

TIP!
Všechny položky, které nabízíme prostřednictvím našeho E-shopu, jsou skladem!

 

TOPlist
Helium Na Party
Helium do balónků. Vhodné pro každou party. U NAS JE NEJLEPŠÍ CENA V ČECHÁCH a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč.
Úvod > Modelování balónků

Modelování balónků (modelovací balónky)

Modelované balónky jsou nejúspěšnější párty zábava, která dětem  každého věku přináší nadšení a radost.  Modelovaní balonků je snadné, nevyžaduje moc zkušeností nebo peněz. Naše instrukční klipy vám umožní za krátkou dobu modelovat balónky pro každou událost. Instrukce jsou jednoduché, uvidíte že po několika zkouškách už budete moct vytvořit několik z nejoblíbenějších modelů. Děti jsou vždycky rádi, když můžou tvořit sami. Základní modely budou děti  klidně schopny vytvořit sami i s jejich malýma rukama.

Instrukční klipy naleznete na konci textu.

Začínáme modelováni z balónků

Protáhněte balón (kat# 5138 nebo PB183) dobře, podélně, před nafouknutím. Foukání balónků, je náročné, doporučujeme použít speciální pumpičku pro tento účel. Nefoukejte balón po celém, do modelů budete používat pouze půl balónku. Při kroucení balónu, vždy začít na konci s uzlem. Nebojte se, balón nepraskne při kroucení, každé kroucení navíjej asi 1 cm od nenafouknuté části (na konci balónku). Po nafouknutí celého balónku, naše modelovací balónky jsou 140cm dlouhé. Takže, při nafouknutí půl balónku (70cm) zůstane zbytek nenafouknutý, jako volný prostor pro extra vzduch který dotlačíte modelovaním. Kroutíte každou bublinu asi 4 krát. Musíte držet oba konce bublinky. Když teprve začínáte, uvažte, že budou vám balóny praskat (až 4), než modely vyjdou správně. Ujistěte se, že máte dostatek balónků jak pro praxi tak pro konečné modely. Před uzlováním nafouknutého balónku, trochu vypustíte vzduch, s tím bude balón pružnější, tedy méně náchylný prasknout. Zkuste k uzlování nafouknutého balónku spotřebovat co nejméně balónu (gumy). Chcete-li  jednodušší uzlování, stlačte dva prsty na nafouknuté části a vymáčkněte vzduch, aby se balón stal měkčí a s tím i snadněji zauzlovat.
 
 
Balónové bubliny nezůstanou zkroucené samy, musíte zkroutit bubliny k sobě a s tím uvázat zkroucení. Chcete-li se vyhnout  vymotání zkroucených bublin, mějte na paměti, že  musíte kroutit vždy ve stejném směru.   Než začnete, doporučujeme přihlížet filmu ke konci, takže budete mít představu, co se chystáte udělat.  Obecně dobrý nápad při modelování balónků pro děti Pokud balón praská, usmějte se a začněte znova. Děti odtáhnou se o krok, ale neutečou. Vždycky mějte permanentní fixy pod rukou a zakreslujte usmívající se tváře vašeho zvířete.  Varovaní: Balóny jsou zábavné hračky, ale můžou být nebezpečné, jako všechny hračky. Ujistěte se, že malé děti nedávají balóny do úst nebo nemají přístup k rozbitým kouskům prasknutých částí balónku.
 
 

               Pejsek                          Žirafa                     Labuť                          Beruška


                    Letadlo                                 Pirátská šavle                       Rytířský meč


     Medvídek            Brontosaurus                            Slon                                         Kůň
 

       Had                          Prasátko                      Opička
CS