Pošlete odkaz na tuto stránku spolu s osobním doporučením někomu z vašich přátel.

Od (Vaše jméno)
E-mail 1 (Komu)
E-mail 2 (Komu)
E-mail 3 (Komu)
Váš vzkaz
 
 
 

Kontakt na E-Shop

E-mail:
info@pro-party.cz

TEL: 602 222 429

 

 

 

 

Fóliové balónky čísla a písmena 1m

 

 

 

 

 

 

Kde nás najdete:

 

Pobočka Praha 9

 

 

 
  

Pobočka Liberec 

 

 

Pobočka Plzeň

 

 

Pobočka Brno

 

 

Pobočka Olomouc

 

 

Pobočka Ostrava

 

 

Pobočka Hradec Králove

 

 

Doporučujeme Vám

 

Máša a medvěd

 

 

Trollové

 

 

Prasátko Peppa

 

 

Spongebob

 

 

Mimoni

 

 

Ledové Království

 

 

Avengers

 

 

 

Sofie První

 

 

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku

 

Celé instrukční klipy,

ZDE

 

 

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

TIP!
Všechny položky, které nabízíme prostřednictvím našeho E-shopu, jsou skladem!

 

TOPlist
Helium Na Party
Helium do balónků. Vhodné pro každou party. U NAS JE NEJLEPŠÍ CENA V ČECHÁCH a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč.
Úvod > Barvy na obličej

Malování na obličej- Facepainting

Malování na obličej je oblíbená činnost v každem věku. Děti milují facepainting kdykoliv a kdekoliv. Jakákoliv párty se hned rozveselí při běhání dětí s namalovaným obličejem se svým oblíbeným motivem.

Barvy na obličej a doplňky

Vyberte si z našeho širokého sortimentu tužky na obličej nebo sadu barev na obličej. Pro další efekty, použijte třpytky, třpytky v gelu nebo třpytky s hvězdičkami. K dokončení vzhledu můžete použít barevné umělé řasy nebo barevný sprej na vlasy.

Sada barev na obličej- krok za krokem

Začněte jednoduchým kreslením s použitím několika barev. Aplikujte základní barevný  vlhkou houbičkou a s mokrým štětcem obrysový nákres. Pomocí vatových tyčinek docílíte jemných přechodů barev nebo opravíte chyby. Vyčkejte až barva uschne a pak můžete aplikovat další vrstvy. Na Každou barvu použijte zvláštní houbičku, aby zamezilo smíchání barev.

Tipy:
1) Naneste facepainting tenkou vrstvu aby rychleji uschla.
2) Předem si připravte láhev vody a malou nádobu na propláchnutí štětce.  Dbejte, aby voda v nádobce byla stále čistá, těž si připravte utěrku na přebytečnou vodu se štětce.

Pro inspiraci malování na obličej dle vaší fantazie nebo tematické malování na obličej, nabízené profesionálem facepaintingu, použijte naši krok za krokem knížku, která obsahuje 10 oblíbený designu a celkem 32 snadných designů.

Naše vodové barvy jsou rychleschnoucí což je důležité při malování tváře dětí. Vodové barvy jsou odstraní telné vodou nebo kosmetickými ubrousky.

Pro dokončení efektu, využíte sadu třpytky s hvězdičkami (kosmetické lepidlo je obsaženo v balení), na okraj designu.

Kostýmy a malování na obličej

Přestrojit se a namalovat si tváře je zábava bez ohledu na věk. Je to snadné a kostýmy nemusí být přehnané. Zkuste náš pár uši zajiček či králičí obličej, nebo čelenku k obličeji princezny.

Tipy:
1) Pro dokonalost vytvoření doporučujeme kombinovat tužky a barvy pro aplikování štětcem (sada barvy na obličej). Tužkami orámujte obličej a štětcem jej vyplňte.
2) Jednoduchý lícní design malých dětí vytvořte tužkami. Složitější design použijte spíše u starších dětí které mají víc  trpělivost.
3) Začátečníkům facepaintingu doporučujeme použít šablonu. Šablony vám zaručí malování a dřívější zkušenosti nejsou nutné. Šablona vám též zajistí namalovat více dětí bez dlouhého čekání. Brilantnost vaší tváři dodají třpytky (nalepte kosmetickým lepidlem) nebo hvězdičkové třpytky (lepidlo v sadě).

Pobavení hostů

Doplňkové hry a aktivity vám zaručí živou party při malování na obličej jednoho po druhém. Podívejte se na sekce party hry o dalších hrách k vašemu planu.

Výrobce

To nejdůležitější co si musíte uvědomit při koupi barev na obličej je, že se ubezpečte o nezávadnosti při použití na tvář. Náš široký výběr facepaintingu je vyroben v Německu, jsou dermatologicky testované a odpovídají Evropské normě. Naše barvy na obličej nejkvalitnější a práce s nimi je snadná a bezpečná!

 

 

 

CS